Nowy numer 20/2022 Archiwum

Co w numerze? #2

Polecamy nowy numer "Gościa Niedzielnego" - w dodatku gliwickim przeczytacie m.in. o kleryku Alfonsie Mańce, kolędzie w pandemii i pierwszych pustelnikach z Siekarowic.

W najnowszym numerze "Gościa Gliwickiego" na 17 stycznia zamieszczamy obszerny wywiad z o. Lucjanem Osieckim OMI, wicepostulatorem w przygotowywanym procesie beatyfikacyjnym pochodzącego z Lisowic kleryka Alfonsa Mańki. W tym roku przypada 80. rocznica jego męczeńskiej śmierci.

Piszemy też o innowacyjnych formach odwiedzin duszpasterskich, jakie organizują różne parafie, unikatowym wizerunku pierwszych pustelników z kościoła w Sierakowicach oraz o zdalnych grupach dzielenia, które dla młodzieży stały się światełkiem nadziei w mrokach pandemii.

Poza tym zamieszczamy również relację z pogrzebu śp. ks. Sebastiana Gambusia oraz podajemy najważniejsze informacje z diecezji i regionu.

O czym jeszcze w najnowszym numerze?

Nowy numer "Gościa Niedzielnego" na 17 stycznia jest już w sprzedaży w parafiach, punktach stacjonarnych oraz w e-wydaniu (przed zakupem wybierz dodatek gliwicki w górnym lewym rogu strony).

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama