Co w numerze? #9

Bezdomni w lockdownie – jak sobie poradzili oni i ich opiekunowie, opowiada w najnowszym numerze GGN Maria Demidowicz, prezes zabrzańskiego oddziału Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta.

„Tutaj nie można pracować zdalnie” to tytuł tego wywiadu - świadectwa samozaparcia pracowników, którzy, mimo zagrożeń, nie odmówili w epidemii pracy z bezdomnymi i osobami w kryzysie.

W „Gościu Gliwickim" na III niedzielę Wielkiego Postu można przeczytać także m.in.: relację z pogrzebu prof. Mieczysława Chorążego, nestora polskiej onkologii, informację o udzielaniu sakramentu bierzmowania młodzieży w bieżącym roku i artykuł o „Pełnych Wiary”, czyli gronie osób, które służą śpiewem podczas różnych wydarzeń organizowanych przez diecezjalne duszpasterstwo młodzieży.

W cyklu poświęconym sztuce sakralnej polecamy artykuł o osobliwym obrazie Chrystusa Boleściwego z kościoła Wszystkich Świętych w Bojszowie.

O czym jeszcze w najnowszym numerze?

Nowy numer "Gościa Niedzielnego" na 7 marca jest już w sprzedaży w parafiach, punktach stacjonarnych oraz w e-wydaniu (przed zakupem wybierz dodatek gliwicki w górnym lewym rogu strony).

Gość Niedzielny 9/2021
Gość Niedzielny
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..