Nowy Numer 43/2021 Archiwum

Co w numerze? #24

Zbliżają się wakacje, a epidemia trwa. W najnowszym numerze m.in. teksty o zmieniających i modyfikowanych planach na ten czas.

Strach na ludzi działa, ale myślę, że w naszym przypadku on nas też do siebie zbliżył. Wyzwoliło się więcej wzajemnej życzliwości, bo wiedziałyśmy, że trzeba to wspólnie przetrwać, choć łatwo nie było, mimo odwoływania się do wiary - mówi s. Izabella Kępa w wywiadzie, o sytuacji w prowadzonych przez sercanki w Bytomiu ZOL-u i świetlicy dla dzieci.

W najnowszym "Gościu Gliwickim" podajemy już wszystkie najważniejsze ustalenia dotyczące Diecezjalnej Gliwickiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę, która odbędzie się w sierpniu w formie sztafety.

Dwa teksty poświęcone są duszpasterstwu młodzieży. Pierwszy opisuje weekendowe rekolekcje online, a drugi jest zapowiedzią lipcowego Festiwalu Życia, który zaplanowano jako... grę. To oryginalne przełamanie dotychczasowych rozwiązań na czas epidemii.

Oprócz tego w numerze jak zwykle informacje, relacje i zapowiedzi wydarzeń w diecezji i regionie.      

"Gość Gliwicki" na 14 czerwca jest już dostępny w wydaniu papierowym i elektronicznym (pamiętaj o wybraniu dodatku gliwickiego).

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama