Nowy numer 48/2023 Archiwum

Co w numerze? #30

Jak trzymać z Kościołem dziś? - wywiad z jezuitą ojcem Mieczysławem Kożuchem to główny temat najnowszego wydania.

W rozmowie przeprowadzonej z okazji kończącego się Jubileuszowego Roku Ignacjańskiego o. Kożuch mówi o różnych odpowiedziach na kryzys w Kościele, wierności w trudnościach oraz inspiracjach, jakie możemy czerpać od św. Ignacego Loyoli obecnie. W artykule „Droga z Pielgrzymem” podsumowujemy też krótko Rok Ignacjański w diecezji gliwickiej.

W "Gościu Gliwickim" na niedzielę 31 lipca można przeczytać także m.in. o odpuście na Górze Świętej Anny, zmarłym niedawno śp. ks. Helmucie Poradzie, któremu zawdzięczamy pierwszą na Śląsku kapłańską fraternię Jezus Caritas, inspirowaną duchowością św. Karola de Foucauld, oraz o Święcie Młodzieży na Górze Świętej Anny.  

W numerze jak zwykle zapowiadamy wydarzenia w najbliższym czasie. A w wakacyjnym cyklu, przedstawiającym mniej znanych świętych, tym razem można przeczytać o św. Wendelinie z Trewiru, którego wizerunek znajduje się w Gliwicach-Wójtowej Wsi.

Nowy numer "Gościa Niedzielnego" na 31 lipca jest już w sprzedaży w parafiach, punktach stacjonarnych oraz w e-wydaniu (przed zakupem wybierz dodatek gliwicki w górnym lewym rogu strony).

W najnowszym "Gościu Niedzielnym" nr 30/2022.
Gość Niedzielny

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy