Nowy numer 39/2023 Archiwum

Co w numerze? #26

Najnowszy numer otwiera relacja z Pielgrzymki Mężczyzn i Młodzieńców na Górę Świętej Anny z pięknym cytatem 89-letniego seniora.

Pielgrzymka, która odbyła się tradycyjnie w ostatnią niedzielę czerwca, była zarazem zwieńczeniem modlitewnego triduum, związanego z jubileuszem 50-lecia diecezji opolskiej, z której wywodzi się część obecnej diecezji gliwickiej i które to diecezje łączą silne duchowe i historyczne więzi.

W "Gościu Gliwickim" na niedzielę 3 lipca można przeczytać także m.in. o zakończeniu roku szkolno-katechetycznego w Rudach, 30-leciu Zespołu Szkół Katolickich w Zabrzu, ścieżce edukacyjnej poświęconej śląskiej kandydatce na ołtarze – siostrze Marii Dulcissimie Hoffmann, akcji antyalkoholowej Krucjaty Wyzwolenia Człowieka i nowym składzie moderatorów seminarium duchownego w Opolu.

W cyklu o sztuce sakralnej zamieszczamy artykuł o „kobiecie dobrych obyczajów”, czyli mało znanej św. Notburdze.

Jak zwykle w numerze zapowiadamy różne wydarzenia, w tym nową edycję Kursu Formatora i Biblii Formatora, które rozpoczną się we wrześniu.

Nowy numer "Gościa Niedzielnego" na 3 lipca jest już w sprzedaży w parafiach, punktach stacjonarnych oraz w e-wydaniu (przed zakupem wybierz dodatek gliwicki w górnym lewym rogu strony).

W najnowszym "Gościu Niedzielnym" 26/2022
Gość Niedzielny

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Quantcast