Nowy numer 26/2022 Archiwum

Co w numerze? #21

W najnowszym "Gościu Gliwickim" m. in. o listach, które grupa młodych Amerykanów przygotowujących się do bierzmowania napisała do swoich rówieśników z Ukrainy.

Młodzi uchodźcy z Ukrainy mieszkają obecnie w Zabrzu i to do nich trafiły listy. A wszystko zaczęło się od Światowych Dni Młodzieży w Krakowie i kontaktów, które przetrwały do dziś.

W tym numerze piszemy też o innych młodych ludziach. Mają po kilkanaście lat i do pokonania trasę z Gliwic na Hel, żeby zebrać pieniądze dla hospicjum. To kolejna charytatywna wyprawa rowerowa uczniów Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 21.

Koncertem Natalii Kukulskiej „Czułe struny” otwarte zostało Metropolitalne Święto Rodziny. W tym numerze relacja z inauguracji, która odbyła się w zabrzańskim Domu Muzyki i Tańca.

Piszemy też o peregrynacji relikwii bł. kard. Stefana Wyszyńskiego, pielgrzymkach rodzin do Rud i rolników do Lubecka, konferencji naukowej pt. „Bliżej Boga-Człowieka” w Opolu, 75-leciu Instytutu Onkologii w Gliwicach, nowym sztandarze szkoły noszącej imię Bohaterów Monte Cassino oraz podsumowaniu Wojewódzkiego Konkursu Piosenki Religijnej „Pieśń niesiemy w darze”.

Nowy numer "Gościa Niedzielnego" na 29 maja jest już w sprzedaży w parafiach, punktach stacjonarnych oraz w e-wydaniu (przed zakupem wybierz dodatek gliwicki w górnym lewym rogu strony).

W najnowszym "Gościu Niedzielnym" nr 21/2022
Gość Niedzielny
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama