Reklama

    Nowy numer 12/2023 Archiwum

Co w numerze? #13

Polecamy najnowsze e-wydanie z naszym dodatkiem diecezjalnym. W nim m.in. o akcji #nakarmmedyka prowadzonej przez ośrodek dla ministrantów w Nędzy.

Podobnie jak przed tygodniem czytelnikom "Gościa Gliwickiego" polecamy elektroniczną wersję tygodnika z naszym dodatkiem diecezjalnym.

Nowy numer otwiera relacja z niedzielnej Mszy św. w pustej katedrze gliwickiej i słowo biskupa Jana Kopca o wspólnocie modlitwy i oczekiwaniu na zmartwychwstanie Chrystusa w trudnym czasie epidemii.

Na kolejnych stronach piszemy o akcji "Zrzutka na »leczo« dla tych, co leczą". Ks. Krzysztof Misiuda, diecezjalny duszpasterz Liturgicznej Służby Ołtarza, w ośrodku dla ministrantów w Nędzy zorganizował pomoc, dzięki której ciepłe i pożywne obiady trafiają do bohaterskich pracowników służby zdrowia, którzy w śląskich szpitalach walczą z pandemią koronawirusa. Bezpośredni link do zrzutki na ten cel znajdziesz TUTAJ.

Przyglądamy się również, jak w warunkach powszechnej kwarantanny sfera religijna przeniosła się do internetu. Najciekawsze propozycje duszpasterskie w wymiarze wirtualnym oraz szczegóły duchowych spotkań na żywo na Instagramie i Facebooku prezentujemy w tekście "Modlitwa online".

Polecamy też świadectwo Magdy i Marka, młodego małżeństwa z Miasteczka Śląskiego, którzy opowiadają o swojej codzienności i wierze w izolacji, oczekiwaniu na dziecko w dobie pandemii oraz odpowiedzialności za siebie i innych.

Ponadto historia wizerunku Matki Bożej z sanktuarium w Piekarach Śląskich w bardzo aktualnym kontekście zarazy oraz modlitewna propozycja na Wielki Post, czyli tekst o Dróżkach ze Stacjami Siedmiu Boleści Maryi, która jest naszą Poprzedniczką w Drodze, zwłaszcza w misterium cierpienia.

Jak zdobyć nowy numer "Gościa Niedzielnego"? Jest kilka możliwości:

1. Tradycyjną, papierową wersję, ale bez dodatków diecezjalnych, można kupić w sieci sprzedaży prasy (kioski, saloniki prasowe, stacje benzynowe itp.). Cena bez zmian: 6 zł.

2. "Gość Gliwicki", który normalnie byłby wkładką do bieżącego numeru, jest dostępny w internecie w dwóch wersjach:

  • w e-wydaniu (trzeba się zalogować i w lewym górnym rogu kliknąć na wybraną mutację diecezjalną) na stronie e.gosc.pl,
  • w wersji "bardziej tradycyjnej" (czyli w formacie PDF, zawierającym całego "Gościa", którego można czytać na ekranie lub wydrukować) na stronie sklep.gosc.pl.

PDF jest tańszy od gazety w kiosku o połowę - kosztuje 3 zł za numer i ma również w tej cenie wszystkie dodatki diecezjalne i bonusy audio. 

Czym różni się e-wydanie od PDF?

  • PDF to kompletny "Gość" w układzie tak jak wydrukowany/papierowy,
  • e-wydanie to dostęp do prawie wszystkich tekstów online na stronie lub przez aplikację "Gość Niedzielny".

Obydwa wydania to GN 13/2020, które różnią się układem. Polecamy - zamów "Gościa" i #zostańwdomu!

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy