Nowy numer 2/2021 Archiwum

Co w numerze? #50

W najnowszym wydaniu piszemy m.in. o powstającej pierwszej w naszej diecezji księgarniokawiarni Niebo w Mieście, nocnych czuwaniach dla młodzieży i napiętej sytuacji w Boliwii.

Nowy numer "Gościa Gliwickiego" otwiera relacja z II Forum Rodziny w Bytomiu. O podróbkach szczęścia, miłości i rozwoju mówili tam ks. Marek Dziewiecki i Rafał Porzeziński.

Na dalszych stronach piszemy m.in. o rozszerzających się na kolejne miasta nocnych czuwaniach dla młodzieży i apelu naszego misjonarza o modlitwę w intencji ogarniętej chaosem Boliwii.

Główny temat nowego wydania poświęcamy powstającemu w Tarnowskich Górach Niebie w Mieście - pierwszej w diecezji gliwickiej katolickiej księgarniokawiarni popularnej sieci.

O nieoczywistych początkach, przygotowaniach do otwarcia i pomyśle na niebiański biznes opowiadają właściciele i menedżerka tarnogórskiego Nieba w Mieście.

Ponadto zapraszamy na rekolekcje "Oczekiwany", organizowane od 6 do 8 grudnia przez wspólnotę Ponad Murami w Kokotku, oraz na premierę nowej książki podsumowującej ostatnią wyprawę rowerową NINIWA Team.

"Gość Gliwicki" na 17 listopada jest już dostępny w wydaniu papierowym i elektronicznym (pamiętaj o wybraniu dodatku gliwickiego).

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama