GN 08/2020 Archiwum

Ania i kilometry miłości

Ta kobieta wszędzie, gdzie się pojawia, ciągnie za sobą ślady dwóch kół. Rowerową pasją zaraziła nawet dziadków swoich uczniów.

Najmłodsi uczestnicy mają dopiero po 7 lat. W osiem dni przejechali na rowerach ponad 700 kilometrów. Objechali dookoła całe województwo śląskie, łącznie z tymi najbardziej wymagającymi górskimi odcinkami. Jechali dla pani Haliny, która po latach bezdomności żyje w bardzo złych warunkach, marzy o własnej łazience, a jej mieszkanie wymaga gruntownego remontu.

Obliczyli, że gdyby 6 tysięcy osób wpłaciło po 5 złotych, mieszkanie pani Haliny byłoby wyremontowane. Dlatego w pocie czoła pokonywali każdy kilometr. Niestety, pełnej kwoty nie udało się w tym czasie zebrać, ale zrzutka trwa dalej. Mali i duzi rowerzyści zachęcają, by wziąć w niej udział i pomóc potrzebującej osobie. Zbiórka prowadzona jest na www.zrzutka.pl/krecimy-dla-seniorow.

Ania i kilometry miłości   Uczestnicy Charytatywnej Wyprawy Rowerowej Dookoła Śląska "Kręcimy kilometry dla seniorów" Facebook

O Szkolnym Klubie 80 Rowerów przeczytasz na następnej stronie:

« 1 2 3 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama