Nowy numer 08/2020 Archiwum

Ogarniamy tydzień

W Zabrzu 2 kwietnia rozpoczynają się Dni Papieskie, a od dziś można głosować w plebiscycie na Bohatera Katechezy. Trwają też przygotowania do EDK.

Pierwsze Ekstremalne Drogi Krzyżowe w naszej diecezji odbędą się już 5 kwietnia, a większość tydzień później.

Jak na Wielki Post przystało w wielu miejscach odbywają się rekolekcje i dni skupienia dla różnych grup i stanów. Ojcowie mogą jeszcze zgłaszać się na międzynarodowe spotkanie Forum Tato.Net (6 kwietnia), które jest niepowtarzalną okazją wymiany doświadczeń i zdobycia nowych umiejętności.

Jak co roku na początku kwietnia w Zabrzu organizowane są Dni Papieskie, poświęcone pamięci Jana Pawła II. Na zakończenie (8 kwietnia) zaplanowano dyskusję nt. „Jak odmienić oblicze ziemi? Tej ziemi”.

A w sobotę (6 kwietnia) w Pyskowicach rozegrany zostanie finał XVIII Mistrzostw Diecezji Liturgicznej Służby Ołtarza w Piłce Nożnej. Tego samego dnia na Dzień Otwarty zaprasza Dom Nadziei do powstającego budynku w Gliwicach.

Przypominamy, że od dzisiaj do końca maja można przez głosowanie na FB wybierać Bohatera Katechezy Diecezji Gliwickiej 2019

Nadal przyjmowane są także zgłoszenia na konkursy piosenki religijnej i przegląd inscenizacji wielkanocnych.

Szczegóły tych i innych wydarzeń na gliwice.gosc.pl i w naszych Zaproszeniach.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama