Nowy numer 42/2019 Archiwum

Kto będzie bohaterem katechezy?

Znamy już kandydatów zgłoszonych do tytułu najlepszego nauczyciela religii. Teraz czas na głosowanie.

Piętnastu katechetów zostało zgłoszonych do drugiej edycji Plebiscytu „Bohater Katechezy”, organizowanego przez gliwicki oddział Katolickiego Stowarzyszenia „Civitas Christiana”.

Od 13 marca można na nich głosować, zaznaczając „Lubię to” oraz „Super” na Facebooku: Bohater Katechezy Diecezji Gliwickiej. Każdy może oddać tylko jeden głos. Czas na głosowanie do 30 kwietnia.

Na podstawie uzasadnień wyboru kandydatów, przesłanych przez uczniów lub dyrekcji szkół (niektórzy posłużyli się ubiegłorocznymi opisami), przygotowaliśmy krótkie prezentacje ich sylwetek.

Oto tegoroczni kandydaci zgłoszeni do plebiscytu.

« 1 2 3 4 5 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL