Nowy numer 25/2018 Archiwum

Kto będzie bohaterem katechezy?

Znamy już kandydatów zgłoszonych do tytułu najlepszego nauczyciela religii. Teraz czas na głosowanie.

Katarzyna Gąsewicz-Kluba   Katarzyna Gąsewicz-Kluba Archiwum prywatne

Katarzyna Gąsewicz-Kluba

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Tarnowskich Górach

Pracuje też w tarnogórskim Przedszkolu nr 5. Przygotowuje z młodzieżą szkolne jasełka, obchody Dnia Papieskiego. Troszczy się o atrakcyjną, ciekawą formę przeżycia rekolekcji wielkopostnych. Uczestniczy z uczniami w czuwaniach modlitewnych, np. w Salezjańskim Ośrodku Szkolno-Wychowawczym. Zaprasza na lekcje religii osoby żyjące wiarą, np. siostry służebniczki z Katowic-Panewnik, franciszkanów. Uczestniczy z młodzieżą w Wieczorach Świętych w Gliwicach i w konkursach piosenki religijnej. Współpracuje z organizatorami Tarnogórskiego Konkursu Papieskiego (jest autorką pytań konkursowych).

O katechetce: Kocha pracę z młodzieżą i dziećmi. Pracuje jako katechetka od 19 lat i przez ten czas przybliża uczniom miłość Chrystusa.

« 3 4 5 6 7 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma