Nowy numer 25/2018 Archiwum

Kto będzie bohaterem katechezy?

Znamy już kandydatów zgłoszonych do tytułu najlepszego nauczyciela religii. Teraz czas na głosowanie.

Ewa Sitko   Ewa Sitko Archiwum prywatne

Ewa Sitko

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Gliwicach – Szkoła Podstawowa nr 38

Współpracuje z Zakładem Opiekuńczo-Leczniczym sióstr boromeuszek (dzieci przygotowują prezenty dla mieszkańców, wspólne kolędowanie, jasełka). Organizuje świąteczne kiermasze parafialne (pieczenie ciast z rodzicami, zbieranie funduszy dla Caritas – dla rodzin wielodzietnych i dzieci zaangażowanych w życie parafii). Współpracuje ze świetlicą socjoterapeutyczną „Łabędź”. Organizuje konkursy – Miejski Konkurs Szopek Rodzinnych, międzyszkolny na ozdobę świąteczną i plastyczno-recytatorski, konkurs na różaniec, na plakat reklamujący rekolekcje, przygotowuje przegląd kolęd i pastorałek. Współpracuje z parafią św. Anny w Gliwicach – parafialną Caritas i innymi grupami, prowadzi grupę Dzieci Maryi

O katechetce: Cieszy się szacunkiem uczniów, rodziców i współpracowników. W środowisku lokalnym znana jest z działalności pedagogicznej, charytatywnej i społecznej.

« 12 13 14 15 16 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma