Nowy numer 33/2018 Archiwum

Jest porozumienie w Kompanii

Oficjalne podpisanie dokumentu poprzedzającego powstanie Polskiej Grupy Górniczej zaplanowano na wtorek w Urzędzie Wojewódzkim.

Do Katowic z ministrem Tchórzewskim przyjechać mają także inwestorzy PGG. 

PGG ma powstać 1 maja. W jej skład ma wejść 11 kopalń, cztery zakłady Kompanii i ponad 32,5-tysięczna załoga. Projekt porozumienia wypracowano w sobotę. W poniedziałek na kopalniach związkowcy jego treść przedstawiali górnikom podczas całodniowych masówek.

We wtorek w siedzibie górniczej spółki odbyła się kolejna tura rozmów strony społecznej i zarządu KW z udziałem ministra Tchórzewskiego oraz jego zastępcy, Grzegorza Tobiszewskiego.

Przeczytaj także:

KW: Będzie porozumienie?

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma