Nowy numer 09/2024 Archiwum

Co w numerze? #47

- Nasz kościół jest ważnym sanktuarium, ale jesteśmy stosunkowo małą, wiejską parafią, gdzie bogate tradycje religijne udało się utrzymać - mówi ks. Sebastian Śliwiński.

W wywiadzie pt. „Cztery tygodnie dla wytrwałych” proboszcz parafii i kustosz sanktuarium w Rudach opowiada o wartości oczekiwania i pielęgnowanych zwyczajach adwentowych.  

W "Gościu Gliwickim" na niedzielę 27 listopada można przeczytać także m.in. o diecezjalnych obchodach Światowego Dnia Młodzieży, poświęceniu ołtarza i kościoła oblatów w Kokotku, nowym cyklu rozważań Szkoły Słowa Bożego, Ogólnopolskim Zjeździe Zakonnych Duszpasterzy Młodzieży i Powołań w oblackiej NINIWIE, przyrzeczeniach nowych członków Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży, Dniach Kultury Chrześcijańskiej w Kochanowicach i wynikach regionalnego konkursu plastycznego poświęconego św. Edycie Stein.

W numerze jak zwykle zapowiadamy wydarzenia w najbliższym czasie.

Nowy numer "Gościa Gliwickiego" na 27 listopada jest już w sprzedaży w parafiach oraz w e-wydaniu (przed zakupem wybierz dodatek gliwicki w górnym lewym rogu strony).

W najnowszym "Gościu Niedzielnym" nr 47/2022
Gość Niedzielny
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy