Nowy numer 09/2024 Archiwum

Co w numerze? #38

W tym wydaniu "Gościa Gliwickiego" m.in o Muzyce w Starym Opactwie, poświęceniu nowego kościoła w Kochcicach i ogólnopolskich rekolekcjach kapelanów straży pożarnej.

Profesor Julian Gembalski uważa Festiwal „Muzyka w Starym Opactwie” za jedno z najważniejszych wydarzeń artystycznych Górnego Śląska. Właśnie rozpoczęło się drugie ćwierćwiecze jego historii.

Sześć lat trwała budowa kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa w Kochcicach. W ostatnią sobotę poświęcił go bp Jan Kopiec.

110 kapelanów Państwowej i Ochotniczej Straży Pożarnej z całego kraju uczestniczyło w rekolekcjach, które w tym roku odbywały się w diecezji gliwickiej.

W "Gościu Gliwickim" na niedzielę 25 września można przeczytać też o spotkaniu w katedrze małżeństw obchodzących 50. rocznicę ślubu, diecezjalnych dożynkach w Rudach, nocnej pielgrzymce młodzieży i planowanym kursie Alpha dla młodych.

W numerze, jak zwykle, zapowiadamy wydarzenia na najbliższy czas.

Nowy numer "Gościa Niedzielnego" na 25 września jest już w sprzedaży w parafiach, punktach stacjonarnych oraz w e-wydaniu (przed zakupem wybierz dodatek gliwicki w górnym lewym rogu strony).

W najnowszym "Gościu Niedzielnym" nr 38/2022
Gość Niedzielny
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy