Nowy numer 08/2020 Archiwum

Ogarniamy tydzień

Przed nami ostatni tydzień przed Niedzielą Palmową z diecezjalnym spotkaniem młodzieży. Na ulicach miast odbędą się nabożeństwa Drogi Krzyżowej, a w piątek nocą kolejne EDK.

Międzyparafialne nabożeństwa Drogi Krzyżowej odbędą się m.in. w Zabrzu, Bytomiu i Gliwicach. Terminy podajemy TUTAJ.

Można też jeszcze zgłaszać się na Ekstremalną Drogą Krzyżową.  

W Niedzielę Palmową w Gliwicach odbędzie się diecezjalne spotkanie młodzieży, a wieczorem w Miedarach plenerowe Misterium Męki Pańskiej. W różnych miejscach trwają oczywiście wielkopostne rekolekcje i dni skupienia. A w sobotę rozpoczną się Gliwickie Spotkania Chóralne. Informacje TUTAJ.

Ponadto trwa plebiscyt, w którym do końca maja można głosować na Bohatera Katechezy Diecezji Gliwickiej 2019. 

Nadal przyjmowane są także zgłoszenia na konkursy piosenki religijnej i przegląd inscenizacji wielkanocnych. Szczegóły tych i innych wydarzeń na naszej stronie gliwice.gosc.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama