Nowy numer 09/2020 Archiwum

Drogi Krzyżowe ulicami naszych miast

Międzyparafialne nabożeństwa Drogi Krzyżowej odbędą się m.in. w Zabrzu, Bytomiu i Gliwicach.

Podajemy terminy:

  • Zabrze. 12 kwietnia o 18.30 –  rozpoczęcie w kościołach św. Andrzeja, św. Józefa i św. Kamila, przejście do kościoła św. Anny; 12 kwietnia o 19.00, zabytkowa kopalnia Guido – Droga Krzyżowa i Eucharystia pod przewodnictwem bp. Andrzeja Iwaneckiego.
  • Bytom. 12 kwietnia o 18.45 – rozpoczęcie w kościele Wniebowzięcia NMP na rynku i przejście do kościoła Podwyższenia Krzyża Świętego.
  • Gliwice. 15 kwietnia o 18.30, katedra – rozpoczęcie w katedrze i przejście do kościoła Podwyższenia Krzyża Świętego.

Nabożeństwa odprawiane są także w innych miejscowościach i na osiedlach.

Można jeszcze zapisywać się na Ekstremalną Drogę Krzyżową, która w różnych miejscach odbędzie się  wieczorem 12 kwietnia. Informacje i zgłoszenia na edk.org.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama