Nowy numer 09/2020 Archiwum

Ogarniamy tydzień

W pierwszym tygodniu po feriach mamy mnóstwo wydarzeń: konkursy, sympozjum o ks. Grzywoczu, wręczenie dekretów nowym dziekanom...

Już w środę w Opolu odbędzie się sympozjum i promocja książki o zaginionym w Alpach ks. Krzysztofie Grzywoczu.Tego samego dnia w Gliwicach w ramach Olimpiady Teologii Katolickiej zmagać się będzie młodzież szkół średnich, a w czwartek – gimnazjaliści powalczą o pierwsze miejsca w finale Diecezjalnego Konkursu Biblijnego. O wynikach poinformujemy.

Również w środę w kurii diecezjalnej odbędzie się wręczenie dekretów nowym dziekanom.

W tym tygodniu także Msza św. w intencji beatyfikacji ks. Franciszka Blachnickiego w Katowicach, kolejna Kawiarenka dla Rodziców i Eucharystyczny Wieczór Uwielbienia w Zabrzu, otwarte spotkanie Diecezjalnego Duszpasterstwa Młodzieży w Gliwicach, czuwanie w pierwszy piątek miesiąca w Lubecku, obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Bytomiu, a w Kokotku - spotkanie przed wyprawą rowerową NINIWY.

Szczegóły na ten tydzień i następne w naszej rubryce Zaproszenia na gliwice.gosc.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama