Nowy numer 14/2020 Archiwum

W tym tygodniu (18-24.02.2019)

Rozpoczął się drugi tydzień ferii. Jedni już wrócili z wypoczynku, inni wyjechali. Pamiętamy jednak, że nie wszyscy mają wolne.

W tym tygodniu u jezuitów w Gliwicach odbędzie się ostatnia nowenna przed rekolekcjami i peregrynacją figury św. Michała Archanioła 22-24 marca.

W Zabrzu natomiast 20 lutego otwarta zostanie wystawa Józefa Jonika, malarza amatora, pasjonata historii i lokalnej kultury, którego prace dotyczą Śląska. Wielokrotnie prezentowane były już przy okazji różnych ważnych wydarzeń społecznych i religijnych.

Wystawa w MOK-u zorganizowana jest z okazji 25-lecia działalności twórczej.

W weekend w Kokotku odbędą się rekolekcje w duchu lectio divina organizowane przez Diecezjalne Duszpasterstwo Nauczycieli i Wychowawców, ale otwarte dla wszystkich zainteresowanych modlitwą słowem Bożym.

Natomiast w niedzielę 24 lutego w Strzebiniu obędzie się koncert charytatywny w ramach akcji pomocy dla trzyletniego Mikołaja Smola.

Szczegóły na ten tydzień i następne w naszej rubryce Zaproszenia na gliwice.gosc.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama