Nowy numer 09/2020 Archiwum

W tym tygodniu...(21-27.01.2019)

Trwa Tydzień Modlitwy o Jedność Chrześcijan z nabożeństwami w różnych kościołach, a młodzież z naszej diecezji jest na ŚDM w Panamie.

Ekumeniczne spotkania modlitewne w diecezji gliwickiej odbędą się jeszcze w Zabrzu i Bytomiu.

  • 26 stycznia o 17.45, kościół rzymskokatolicki Świętego Krzyża w Zabrzu (ul. Jaskółcza 37) - nabożeństwo ekumeniczne, podczas którego słowo Boże wygłosi ks. Dariusz Dawid, proboszcz zabrzańskiej parafii ewangelicko-augsburskiej (termin przeniesiony z 19 stycznia).
  • 27 stycznia o 16.15, kościół Trójcy Świętej w Bytomiu – nieszpory ekumeniczne z kazaniem Sebastiana Mendroka, proboszcza parafii ewangelicko-augsburskiej w Bytomiu.

W tym tygodniu także Śląski Bal Panamski, noworoczne spotkania: służby zdrowia i sympatyków Radia Maryja, konferencja o płodności, a także ostatnie koncerty w klimacie świąteczno-kolędowo-noworocznym (więcej o koncertach: TUTAJ).

Szczegóły wydarzeń w naszej rubryce Zaproszenia na: gliwice.gosc.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama