Nowy numer 14/2020 Archiwum

W tym tygodniu... (14-20.01.2019)

Reprezentacja młodzieży diecezji na ŚDM już wyruszyła do Panamy. Przed nami także Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan.

Ekumeniczne spotkania modlitewne w diecezji gliwickiej odbędą się w Zabrzu, Bytomiu i Gliwicach.

  • 20 stycznia o 10.00 w kaplicy ewangelicko-augsburskiej w Bytomiu (plac Klasztorny 4a) odbędzie się nabożeństwo ekumeniczne, słowo Boże wygłosi ks. Dariusz Grzeszczak, proboszcz rzymskokatolickiej parafii Trójcy Świętej w Bytomiu.
  • 20 stycznia o 15.00 w kościele ewangelicko-augsburskim w Gliwicach (ul. Jagiellońska 19) zostanie odprawione nabożeństwo z udziałem biskupa gliwickiego Jana Kopca. 
  • 26 stycznia o 17.45, kościół rzymskokatolicki Świętego Krzyża w Zabrzu (ul. Jaskółcza 37) - nabożeństwo ekumeniczne, podczas którego słowo Boże wygłosi ks. Dariusz Dawid, proboszcz zabrzańskiej parafii ewangelicko-augsburskiej (termin przeniesiony z 19 stycznia).
  • 27 stycznia o 16.15, kościół Trójcy Świętej w Bytomiu – nieszpory ekumeniczne z kazaniem Sebastiana Mendroka, proboszcza parafii ewangelicko-augsburskiej w Bytomiu.

W tym tygodniu także comiesięczna modlitwa za miasto Zabrze, różne warsztaty i kolejne koncerty w klimacie świąteczno-kolędowo-noworocznym (Więcej o koncertach: TUTAJ).

Szczegóły wydarzeń w naszej rubryce Zaproszenia na: gliwice.gosc.pl.

 

 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama