GN 42/2019 Archiwum

Dzień Rodziny w przedszkolu

Będzie można od środka poznać przedszkole pracujące w duchu katolickim i wziąć udział we wspólnym świętowaniu.

Przedszkole Rodzinne w Żernicy w sobotę 27 maja organizuje Dzień Otwarty dla rodziców, chcących poznać placówkę oraz piknik dla całych rodzin.

- Od godz. 10 do 13 otwieramy nasze drzwi dla wszystkich nowych, chętnych rodziców, by zaprezentować im model wychowawczy i edukacyjny naszej placówki. Natomiast o 13.00 rozpoczynamy nasze świętowanie. W programie występy naszych przedszkolaków z okazji Dnia Matki i Dnia Ojca, gry i zabawy, poczęstunek oraz odwiedziny u kóz i owieczek – zaprasza Bożena Szulik, dyrektor przedszkola.

Przedszkole Rodzinne w Żernicy (przy ul. Wiśniowej 1) rozpoczęło działalność we wrześniu ub. roku. Stosuje model wychowania, którego korzenie znajdują się w Hiszpanii, w Opus Dei. Na grunt polski program przenieśli założyciele stowarzyszenia Sternik, a na Górny Śląsk – Stowarzyszenie Węgielek, prowadzące w Katowicach przedszkole i dwie szkoły. Przedszkole Rodzinne w Żernicy to placówka siostrzana katowickiego przedszkola Węgielek.

Więcej o nowym przedszkolu w "Gościu Gliwickim" na 21 maja i w e-wydaniu.

Dzień Rodziny w przedszkolu   Przedszkole Rodzinne w Żernicy położone jest w zielonej okolicy Klaudia Cwołek /Foto Gość

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama