Nowy numer 33/2018 Archiwum

Spotkanie KSW

W Rudach odbędzie się spotkanie formacyjno–szkoleniowe Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców z całego kraju.

W weekend od 27 do 29 września w Ośrodku Formacyjno-Edukacyjnym Diecezji Gliwickiej organizuje je zarząd główny stowarzyszenia, Jest ono adresowane głownie do prezesów i skarbników oraz dyrektorów szkół prowadzonych przez KSW i będzie poświęcone m. in. formalnym zasadom prowadzenia oddziału.

Sobota będzie dniem skupienia, które prowadzić będzie bp Gerard Kusz nt. „Wychowanie do wartości”, a w niedzielę gościem spotkania będzie ks. dr Tomasz Jaklewicz, zastępca redaktora naczelnego „Gościa Niedzielnego”.

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu i/lub dniu skupienia mogą zgłaszać się do 20 września do Janiny Szymanowicz, wiceprezesa Zarządu Głównego KSW: e-mail: jszymanowicz@neostrada.pl, tel. 501 268 511. W zgłoszeniu należy podać: imię i nazwisko, funkcje, adres i kontakt.

Program spotkania można pobrać poniżej.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma