Wracaj do siebie

Magda Anioł i Adam Szewczyk zapraszają na kongresowy wieczór uwielbienia i ich recital w Gliwicach.

W przeddzień oficjalnego zakończenia Kongresu Eucharystycznego w diecezji gliwickiej, 29 maja, zaplanowany został Wieczór Uwielbienia zatytułowany „Pokolenie pokoleniu przekazuje wiarę”. Finałem tego wieczoru będzie koncert Magdy Anioł, który zakończy wspólne wykonanie pieśni „Wracaj do siebie”, specjalnie napisanej na tę okazję.

#KE2024 zaproszenie Magdy Anioł i Adama Szewczyka na wieczór uwielbienia 29 maja w par. Bartłomieja
Diecezja Gliwicka

Wieczór Uwielbienia odbędzie się w kościele św. Bartłomieja w Gliwicach (ul. Bernardyńska 19). Spotkanie rozpocznie się o 18.00 Eucharystią pod przewodnictwem bp. Sławomira Odera. Konferencję wygłosi matka Adela Galindo z Miami, założycielka Zgromadzenia Służebnic Przebitych Serc Jezusa i Maryi, z którego trzy siostry od kilku miesięcy mieszkają i pracują w Gliwicach. Po konferencji będzie półgodzinna adoracja Najświętszego Sakramentu, a o 20.40 rozpocznie się koncert.

Kongres zakończy się w uroczystość Bożego Ciała. Mszy św. w gliwickiej katedrze będzie przewodniczył abp Giuseppe Mani, emerytowany arcybiskup Cagliari i były rektor wyższego seminarium diecezji rzymskiej, a podczas procesji w całej diecezji wierni wysłuchają medytacji przygotowanych przez kard. Angelo Comastriego, emerytowanego archiprezbitera bazyliki watykańskiej.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..