Trzyosobowa delegacja – proboszcz, wikary i diecezjalna moderatorka Dzieci Maryi oraz prezeska Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży w diecezji gliwickiej – odebrała relikwie bł. Karoliny Kózkówny w jej sanktuarium w Zabawie. W Niedzielę Dobrego Pasterza 21 kwietnia zostały one oficjalnie wprowadzone do kościoła św. Franciszka w Zabrzu.
To dla nas sygnał, że cenisz rzetelne dziennikarstwo jakościowe. Czytaj, oglądaj i słuchaj nas bez ograniczeń.
Czytasz fragment artykułu
Subskrybuj i czytaj całość
już od 14,90 zł








