O współpracy na najbliższym Forum Młodych

Tym razem zaproszenie do Gliwic-Sośnicy. Tam odbędzie się trzecie diecezjalne spotkanie dla młodych.

To już kolejne spotkanie i kolejny temat podejmowany we wspólnocie ludzi młodych. Pierwsze forum, które odbyło się w listopadzie, zgromadziło ponad 600 młodych ludzi, którzy odpowiedzieli na zaproszenie bp. Sławomira Odera i duszpasterzy młodzieży. Drugie spotkanie odbyło się w marcu. Teraz czas na trzecią odsłonę.

Forum odbędzie się 11 maja w  parafii św. Jacka w Gliwicach-Sośnicy (ul. Przedwiośnie 3). W programie będą konferencje, praca w grupach, czas na rozmowy przy herbacie. Konferencje będą podzielone na trzy poziomy: dla młodzieży i studentów, dla liderów oraz dla księży i dorosłych. Wyboru odpowiedniego poziomu można dokonać w formularzu zapisowym.

Spotkanie rozpocznie się o 9.30 w kościele (rejestracja już od 9.00). O 10.15 planowana jest konferencja wprowadzająca bp. Sławomira Odera, następnie konferencje dla poszczególnych poziomów w Domu św. Jacka. Po przerwie na obiad o 14.15 rozpocznie się część modlitewna w kościele: adoracja Najświętszego Sakramentu i Eucharystia. Zakończenie forum planowane jest o 15.30.

Zapisy poprzez formularz zgłoszeniowy przyjmowane są do 3 maja - Facebook: Forum Młodych - Współpraca. Później będzie można zapisać się jeszcze w dniu samego wydarzenia.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..