Musica sacra - mamy dla was zaproszenia

Wybitne dzieła muzyki sakralnej Johanna Christiana Bacha i Wolfganga Amadeusza Mozarta zabrzmią w wykonaniu Gliwickiej Orkiestry Kameralnej wraz z chórem i solistami. Dla naszych czytelników mamy dwa podwójne zaproszenia.

Koncert w ramach cyklu „Musica sacra” jest powrotem do tradycji wydarzeń, które Gliwicka Orkiestra Kameralna realizowała we wcześniejszych latach, prezentując w okresie Wielkiego Postu, Wielkanocy lub Bożego Narodzenia w gliwickich świątyniach muzykę o charakterze oratoryjno-kantatowym z udziałem znakomitych zespołów chóralnych oraz zaproszonych solistów i dyrygentów. Ta forma muzyczna cieszyła się ogromną popularnością.

Najbliższy koncert rozpocznie się 28 kwietnia o godz. 18 w sali Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. w Gliwicach przy ul. K. Ziemowita 12.

W programie:

  • Magnificat in C a8. Warb 21CW E21 1758 - Johanna Christiana Bacha,
  • Ave Verum KV 618, Laudate dominum z Vesperae Solennes De Confessore KV 339,
  • Msza Koronacyjna C-dur KV 317 - Wolfganga Amadeusza Mozarta.

Wykonawcy: Gliwicka Orkiestra Kameralna, Chór Risonansa Continua, dyrygent: Adrian Lewandowski, soliści: Marta Gamrot-Wrzoł - sopran, Roksana Wardenga - alt, Rafał Bartmiński - tenor, Kamil Zdebel - bas. Organizatorem koncertu jest Centrum Kultury Victoria oraz Agencja Artystyczna WENA. Więcej informacji TUTAJ.

Na ten koncert mamy dwa podwójne zaproszenia dla Czytelników „Gościa Gliwickiego”. Otrzymają je osoby, które pierwsze wyślą do nas maila na adres gliwice@gosc.pl. W tytule prosimy napisać „Musica sacra”, a w treści maila - imię i nazwisko.


Administratorem danych osobowych jest Instytut Gość Media (Organizator). Dane osobowe są przetwarzane na podstawie Pani/Pana zgody, w celu przeprowadzenia konkursu, przez okres do zakończenia całego postępowania konkursowego. Dane osobowe mogą być udostępniane partnerom realizującym z Administratorem powyższy cel oraz uprawnionym organom. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych, żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do organu nadzorczego. W każdym momencie zgody na przetwarzanie danych w celu przeprowadzenia konkursu jak i opublikowanie wyników mogą zostać wycofane przez kontakt na adres e-mail: sekretariat@igomedia.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..