Nowy numer 48/2023 Archiwum

Wieczorny kurs liturgiczny w Gliwicach

Archidiecezjalne Centrum Formacji Pastoralnej w Katowicach oraz Inicjatywa Missio zapraszają na kurs "Liturgika i Eucharystia dla każdego!".

Kurs składa się z dziesięciu dwugodzinnych spotkań, odbywających się według planu we wtorkowe wieczory w Centrum Edukacyjnym im. św. Jana Pawła II w Gliwicach.

Zaproszenie skierowane jest do wszystkich zainteresowanych liturgią, szczególnie nadzwyczajnych szafarzy Komunii świętej oraz osób, zaangażowanych w Liturgiczną Służbę Ołtarza. Prowadzący to znawcy tematu, praktycy i pasjonaci tematu (ks. mgr lic. Łukasz Dziura, ks. dr Bartłomiej Kuźnik oraz dk. dr Andrzej Lwowski).

- Zapraszamy do wspólnego odkrywania piękna, głębi i sacrum liturgii, które mogą pomóc nam w lepszym zrozumieniu i kształtowaniu naszej relacji z Bogiem. Pragniemy poprzez ten cykl przygotować się do przeżycia Kongresu Eucharystycznego - piszą organizatorzy.

Pierwsze spotkanie odbędzie się 3 października o 18.40. Cykl potrwa do lutego (spotkania zaplanowano dwa razy w miesiącu we wtorki, godz.18.40-21.15).

Zapisy na stronie inicjatywamissio.pl.

Biskup Andrzej Iwanecki zaprasza na spotkania.
Fundacja Inicjatywa Missio
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy