Nowy numer 48/2023 Archiwum

Dla tych, którzy towarzyszą młodym ludziom

Fundacja "Młodzi na Progu" zaprasza na warsztaty. Proponowane tematy: nadużycia seksualne wobec nieletnich, przygotowanie do bierzmowania i prowadzenie małej grupy.

Organizatorzy chcą dzielić się z innymi swoim doświadczeniem towarzyszenia młodym ludziom w ich życiu. Warsztaty Fundacji „Młodzi na Progu” odbędą się 7 października w parafii św. Anny w Bytomiu, w salkach pod kościołem.

W programie dla osób rozpoczynających pracę związaną z przygotowaniem do sakramentu bierzmowania jest warsztat wprowadzający i prowadzenie małej grupy. W tym roku po raz pierwszy odbędzie się również warsztat rozszerzony pn. „Nadużycia seksualne wobec nieletnich: jak rozpoznać, reagować i wspierać (+18)”. Skierowany jest on do wszystkich osób, które towarzyszą młodym ludziom we wspólnotach, szkołach czy grupach młodzieżowych.

Spotkanie potrwa od 9.00 do 15.30. Koszt udziału w zajęciach: warsztaty podstawowe – 50 zł, warsztaty rozszerzone – 100 zł. Zapisy i szczegółowe informacje na stronie internetowej fundacji: www.mlodzinaprogu.pl. W razie dodatkowych pytań – kontakt: fundacjamlodzinaprogu@gmail.com.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy