Pieśni ciągle żywe

Smolnica. Wieczór poświęcony pieśniom eucharystycznym w wykonaniu Gabi i Wojciecha Gąsiorów oraz Piotra Kurstaka.

Koncert w ramach w cyklu muzyka-modlitwa-świadectwo zatytułowany „Pieśni ciągle żywe” odbędzie się 10 września o 18.00 w kościele parafialnym Najświętszej Maryi Panny Królowej w Smolnicy. Wieczór poświęcony pieśniom eucharystycznym będzie też zaproszeniem dla uczestników do wspólnego śpiewu.

- Muzycy będą wykonywać dobrze znane i często słyszane pieśni Kościoła, które tutaj zostaną pokazane w nowych aranżacjach. Z jednej strony będą to nowe brzmienia, z drugiej stare, niezmienione melodie. Poprzez ten fakt muzycy będą starali się pokazać, jak bardzo te stare pieśni z głębokimi treściami mogą łączyć pokolenia, wpływając na ich rozumienie. Muzycy dzielić się będą także swoim świadectwem wiary - wyjaśnia proboszcz ks. Korneliusz Matauszek.

Gabi Gąsior jest wokalistką, trenerką wokalną, prowadzi warsztaty m.in. muzyki gospel. Przygotowała i dyrygowała chórem podczas ŚDM w Krakowie. Wojciech Gąsior jest basistą, multiinstrumentalistą, kompozytorem i aranżerem. Współpracował z wieloma znanymi artystami z różnych nurtów muzycznych. Razem tworzą duet GG Duo. Piotr Kurstak jest gitarzystą, wokalistą, kompozytorem i aranżerem; założycielem i prowadzącym scholę Adonai, działającą przy DA w białostockiej katedrze, z którą tworzy wydarzenie „Bogu dźwięki”.

Wstęp jest wolny. W czasie koncertu będą do nabycia płyty wykonawców.

Być bliżej Ciebie chcę - GGDuo LIVE-VIDEO (Gabi & Wojciech Gąsior)
Gabi Gąsior
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..