Festiwal Życia w Kokotku od 4 lipca!

To największe plenerowe wydarzenie chrześcijańskie dla młodzieży na Śląsku. Można jeszcze się zapisać!

Festiwal odbędzie się w miejscu działalności Oblackiego Centrum Młodzieży NINIWA od 4 do 10 lipca pod hasłem „Ja?”. Postacią, na której oparta będzie treść tegorocznej edycji, jest Maryja. Uczestnicy będą odkrywać siebie, podążając śladami Jej pięknego, ale i pełnego trudności życia na ziemi.

W programie festiwalu znalazły się m.in. codzienne Msze i nabożeństwa, konferencje, warsztaty, całodobowa adoracja Najświętszego Sakramentu, wieczór uwielbienia, ekstremalny Bieg Festiwalowicza oraz koncerty. W tym roku na scenie wystąpią Roksana Węgiel, Luxtorpeda, Kamil Bednarek i TAU. Szczegóły TUTAJ.

Szczegóły i zapisy na stronie www.festiwalzycia.pl. Program TUTAJ.

Festiwal Życia w Kokotku odbywa się od 2018 roku. Wydarzenie skierowane jest głównie dla osób w wieku 16–35 lat oraz dla rodzin z dziećmi. W festiwalu można wziąć udział indywidualnie lub przyjechać ze zorganizowaną grupą. Oprócz pakietów tygodniowych dostępne są również wejściówki jednodniowe i wieczorne.

Festiwal organizowany jest przy współpracy pięciu diecezji województwa śląskiego i Zgromadzenia Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej. Od tego roku w organizację włączają się dodatkowo archidiecezja wrocławska i diecezja opolska.

Festiwal Życia w Kokotku od 4 lipca!   Materiały organizatora
 
 
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..