Nowy numer 38/2023 Archiwum

Gliwice. Samotna mama z dwójką dzieci otrzyma pomoc. Trwa remont jej mieszkania

Fundacja Habitat for Humanity Poland wspólnie z wolontariuszami planuje wyremontować mieszkanie pani Dagmary - samotnej mamy z dwójką małych dzieci.

Wynoszenie gruzu, skuwanie tynku i przygotowywanie podłoża. W Gliwicach rozpoczęła się akcja pomocowa dla jednej z mieszkanek.

Mieszkanka Gliwic, która znalazła się w  potrzebie otrzyma pomoc. Pani Dagmara jest samotną mamą z dwójką dzieci. Pracuje i dzięki swojej zaradności pozyskała małe mieszkanie. Niestety, lokal jest w bardzo złym stanie i  wymaga  gruntowego remontu. Pomóc postanowiła Fundacja Habitat for Humanity Poland.

O szczegółach akcji mówi koordynatorka projektu Zofia Łątkowska:

Pomagają też wolontariusze:

Gliwice. Samotna mama z dwójką dzieci otrzyma pomoc. Trwa remont jej mieszkania   Wolontariusze pomagają przy remoncie mieszkania pani Dagmary Agata Nurek / Radio eM

Łącznie remont pochłonie ponad 50 tysięcy złotych. Pomóc może każdy, bo fundacja uruchomiła w sieci specjalną zbiórkę. Akcję można wesprzeć wpłacając środki przez stronę zrzutka.pl.

Warto dodać, że do tej pory fundacja wybudowała lub wyremontowała już ponad sto dwadzieścia lokali i pomogła ponad czterem i pół tysiącom osób w całej Polsce.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Quantcast