Nowy numer 38/2023 Archiwum

Śląskie. Zbiórka dla Szpitala Tymczasowego w Pyrzowicach. Potrzebne są m.in. koce, poduszki i wody

Koce, wody mineralne, czy środki higieny osobistej dla pacjentów i medyków ze Szpitala Tymczasowego w Katowicach-Pyrzowicach. Taką zbiórkę organizuje Ogólnopolskie Stowarzyszenie Pacjentów ze Schorzeniami Serca i Naczyń EcoSerce.

Trwa zbiórka darów dla pacjentów i medyków ze szpitala tymczasowego w Katowicach Pyrzowicach. Organizuje ją Ogólnopolskie Stowarzyszenie Pacjentów ze Schorzeniami Serca i Naczyń EcoSerce. Prezes stowarzyszenia Agnieszka Wołczenko apeluje zwłaszcza do firm:

- Niezwykle istotny jest dla nas komfort pacjentów, takie wsparcie jak to jest dla nas niezmiernie cenne - mówi Jolanta Wołkowicz, rzeczniczka szpitala tymczasowego w Katowicach-Pyrzowicach:

Apel o pomoc kierowany jest zwłaszcza do firm. Dary przyjmowane są do czwartku - najlepiej zapakowane w dużych paczkach, mówią władze stowarzyszenia.

Darczyńcy proszeni są o kontakt telefoniczny ze stowarzyszeniem lub kontakt poprzez adres mailowy: biuro@ecoserce.pl.  Dane kontaktowe można znaleźć też na stronie internetowej  Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pacjentów ze Schorzeniami Serca i Naczyń EcoSerce.

 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Quantcast