Nowy numer 38/2023 Archiwum

Śląskie. Urzędnicy pytają pasażerów: Co myślicie o Metrolinii?

Czy pasażerowie są zadowoleni z działania Metrolinii? Takie pytanie postanowili zadać mieszkańcom urzędnicy Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii.

Metropolia uruchomiła specjalną ankietę dotyczącą szybkich połączeń autobusowych. Przypomnijmy: na początku maja GZM wprowadziła dziesięć tzw. Metrolinii, które mają odciążyć budżety poszczególnych gmin i usprawnić transport w regionie.

Teraz urzędnicy postanowili zapytać mieszkańców czy są zadowoleni z funkcjonowania połączeń i uruchamiają specjalną ankietę. Jakich pytań mogą spodziewać się mieszkańcy? Mówi Marcin Domański z Departamentu Komunikacji i Transportu:

Urzędnicy chcą się dowiedzieć jak lepiej dopasować połączenia do potrzeb mieszkańców. Więcej na ten temat mówi Kamila Rożnowska, rzeczniczka prasowa GZM-u:

Ankietę można wypełnić przez internet, ale także w formie papierowej w Punktach Obsługi Pasażera. Można także skorzystać z infolinii Zarządu Transportu Metropolitalnego.

Na podstawie opinii mieszkańców urzędnicy GZM-u planują wprowadzić zmiany w funkcjonowaniu połączeń. Ankieta jest dostępna na stronie metropoliagzm/ankieta. Można ją wypełnić do 3 października.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Quantcast