Nowy numer 38/2021 Archiwum

Ostatni czas na decyzje

Nie przeocz terminu zapisu na piesze pielgrzymki – na Górę św. Anny i Jasną Górę.

Pierwsi wyjdą pielgrzymi na obchody kalwaryjskie ku czci Wniebowzięcia NMP na Górze św. Anny. Zapisy na gliwicką pielgrzymkę odbywać się będą 12 sierpnia od 17.00 do 20.00 w salce św. Jadwigi przy kościele Wszystkich Świętych.

Spotkanie organizacyjne sośnickiej pielgrzymki odbędzie się 8 sierpnia o 17.00 w domu katechetycznym parafii NMP Wspomożenia Wiernych. Natomiast na pielgrzymkę z Sośnicowic można zapisywać się 8 sierpnia przed Mszą św. o 11.00 i po niej w parafialnym kościele.

Wspólna Eucharystia na rozpoczęcie Gliwickiej i Sośnickiej Ślubowanej Pieszej Pielgrzymki na Górę Świętej Anny odbędzie się 13 sierpnia o 5.00 w kościele Wszystkich Świętych w Gliwicach. Informacje szczegółowe na FB: naswanne, sosnicanagorke, Sośnicowicka-Piesza-Pielgrzymka-na-Góre-Św-Anny.

Kończy się także termin zapisów na 375. Gliwicką Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę, która potrwa od 19 do 21 sierpnia. W tym roku, ze względu na epidemię, odbywać się ona będzie w trzech grupach. Zapisy przyjmowane są do 13 sierpnia. Hasłem tegorocznej pielgrzymki jest wezwanie z Litanii do św. Józefa: „Podporo rodzin – módl się za nami”. Więcej na stronie: gliwicka.com.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama