Nowy numer 39/2023 Archiwum

Konkurs. Co wiesz o Dzieciach Maryi i diecezji gliwickiej?

Diecezjalne Duszpasterstwo Dzieci Maryi organizuje konkurs wiedzy dla dzieci, młodzieży i animatorek.

Tematem konkursu jest historia Dzieci Maryi oraz wiedza na temat diecezji gliwickiej. Organizowany jest w trzech kategoriach wiekowych: młodsze dzieci (do 3. klasy szkoły podstawowej), starsze dzieci (klasy 4-6) oraz młodzież i czynne animatorki (od 7. klasy szkoły podstawowej).

Najmłodsze uczestniczki zgłaszają się poprzez wykonanie i przesłanie pracy w dowolnej formie (np. obrazek, plakat, piosenka, wiersz itp.), w której w artystyczny sposób przedstawią ruch Dzieci Maryi.

Uczestniczki z pozostałych kategorii wezmą udział w pisemnym teście online, obejmującym pytania otwarte i zamknięte, który zostanie przeprowadzony 27 maja na platformie Testportal.

Finał został zaplanowany na 5 czerwca w Centrum Edukacyjnym im. Jana Pawła II w Gliwicach. Najlepsze 10 osób z każdej kategorii wiekowej zmierzy się w ustnym teście wiedzy.

Do konkursu może zgłosić się maksymalnie 6 osób z każdej parafii diecezji gliwickiej - po dwie uczestniczki z każdej kategorii wiekowej. Dla najlepszych organizatorzy przewidują atrakcyjne nagrody.

Zgłoszenia mailowo na adres karinabrylok1990@gmail.com do 24 maja. Więcej informacji na Facebooku Dzieci Maryi Diecezji Gliwickiej.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Quantcast