Nowy numer 09/2024 Archiwum

Mamy komplet finalistów konkursu biblijnego

W dogrywce w etapie diecezjalnym OKWB zwyciężył Mateusz Gazdowicz z IV LO w Gliwicach.

Jak już informowaliśmy, 21 kwietnia odbył się etap diecezjalny Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej, organizowanego przez Katolickie Stowarzyszenie "Civitas Christiana".

Do finału, który rozpocznie się 19 maja z diecezji gliwickiej przeszli: Mateusz Kołodziej, uczeń I LO w Bytomiu (katecheta ks. Michał Chmiel), Agnieszka Szczepanek – IV LO w Bytomiu (katecheta Dominik Stachulec), Grzegorz Baron I LO w Tarnowskich Górach (katecheta ks. Mariusz Woźniak), Sandra Sater V LO w Gliwicach (katecheta Katarzyna Kłysik), Urszula Siudyga II LO w Tarnowskich Górach (katecheta Joanna Adamkiewicz), Barbara Fabian IV LO w Gliwicach (katecheta o. Maksym Łabkow CSsR) oraz Mateusz Gazdowicz, również z IV LO w Gliwicach (katecheta o. Maksym Łabkow CSsR).

Konkurs dla uczniów szkół ponadpodstawowych pod hasłem „Poczuj radość Ewangelii!" w tym roku organizowany jest po raz 25. Chodzi w nim nie tylko o wiedzę i rywalizację, ale przede wszystkim o spotkanie z żywym Słowem Bożym i ludźmi, którzy uczynili z niego życiowy drogowskaz.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy