Nowy numer 22/2023 Archiwum

Rycerze Szczęścia

Spektakl na podstawie noweli J. v. Eichendorffa będzie wystawiony w Łubowicach, ale do obejrzenia online.

Rycerze Szczęścia   Paweł Ryborz, dyrektor GCKiS zaprasza do oglądania Karina Grytz-Jurkowska /Foto Gość

Premiera przedstawienia teatralnego noweli Josepha von Eichendorffa pt. „Rycerze Szczęścia” będzie miała miejsce w sobotę 28 listopada o godz. 17.00 na deskach Górnośląskiego Centrum Kultury i Spotkań im. Eichendorffa.

- W związku z pandemią koronawirusa odbędzie się ono bez udziału publiczności, będzie za to transmitowane na żywo na profilu facebookowym Centrum Eichendorffa: www.facebook.com/gckisonline - tłumaczy Paweł Ryborz, dyrektor GCKiS.

Scenariusz i reżyseria jest dziełem dr Izabeli Migocz, która zapraszając do obejrzenia adaptacji dzieła łubowickiego twórcy zdradza, że będzie w nim muzyka, taniec, śpiew i wiele komicznych sytuacji.

Wystąpią: Katarzyna Rok, Katarzyna Zygmunt, Weronika Ciosek, Mikołaj Woźniak, Łukasz Libowski, Jarosław Mrożek, Krystian Migocz, Paweł Ryborz oraz Izabela Migocz, za taniec i choreografię odpowiadają: Zofia i Jan Czechlewscy a za oprawę muzyczną młodzieżowy kwartet smyczkowy „4-Ever”.

 

Rycerze Szczęścia   Organizatorzy mieli nadzieję, że uda się wystawić spektakl z udziałem publiczności, jednak z powodu obostrzeń epidemicznych okazało się to niemożliwe. Materiały organizatora
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Quantcast