Nowy numer 09/2024 Archiwum

Miniaturowy świat kolei

W sobotę i niedzielę w Arenie Gliwice będzie można zobaczyć miniaturowy świat pociągów i semaforów oraz wziąć udział w wielu kolejowych atrakcjach.

Organizatorem wystawy jest Stowarzyszenie Miłośników Kolei w Katowicach. Przez dwa dni pasjonaci z całej Polski prezentować będą swoje techniczne, modelarskie i kolekcjonerskie dokonania.

Dla zwiedzających przygotowano mnóstwo atrakcji, goście będą mogli także aktywnie uczestniczyć w przygotowanych wydarzeniach. Na najmłodszych czeka kolejowe przedszkole, w którym prowadzone będą zajęcia manualne i plastyczne, na starszych stoiska sklepów i firm modelarskich z pamiątkami, modelami i akcesoriami do budowy makiet i dioram.

Wystawa "MINIATUROWA POLSKA – Magiczny świat wokół kolei" będzie prezentowana 26 i 27 września (w sobotę od 10.00 do 18.00, w niedzielę od 10.00 do 17.00) w Arenie Gliwice (wejście A). Ekspozycja w holu wejściowym z pamiątkami i gadżetami będzie dostępna za darmo. W związku z sytuacją pandemiczną liczba uczestników będzie dostosowywana do obowiązujących obostrzeń.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy