Nowy numer 24/2021 Archiwum

Konkurs fotograficzny - odkrywamy Szobiszowice

To pierwsza odsłona planowanej na jesień 18. edycji Gliwickich Dni Dziedzictwa Kulturowego.

W tym roku tematem imprezy organizowanej przez Muzeum w Gliwicach będą właśnie Szobiszowice. Wprowadzeniem do tego jest ogłoszony już teraz konkurs fotograficzny "Szobiszowice w moim obiektywie".

Tematyka zdjęć jest dowolna, zależy od pomysłu autora na pokazanie tej dzielnicy. Konkurs skierowany jest do mieszkańców Gliwice. Każdy uczestnik może zgłosić maksymalnie trzy zdjęcia, które należy dostarczyć od 1 do 8 września do oddziału muzeum w Zamku Piastowskim (ul. Pod Murami 2).

Druga propozycja skierowana jest do dzieci i młodzieży. To konkurs plastyczny "Szobiszowice okiem bystrego obserwatora" dla uczniów szkół z tej dzielnicy Gliwic - dwóch szkół podstawowych - nr 20  i  nr 7 oraz Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zespołu Szkół Ogólnokształcących Specjalnych nr 7.

Również tutaj każdy uczestnik przygotowuje jedną pracę w dowolnej technice (malarstwo, rysunek, kolaż, wydzieranka, itp.). Należy je dostarczyć do 18 września do siedziby ZSOS nr 7 w Gliwicach (ul. Gierymskiego 7).

Wszystkie informacje o konkursach znajdują się na stronie internetowej www.muzeum.gliwice.pl. Nagrodzone prace w obu konkursach zostaną opublikowane na stronie internetowej muzeum i pokazane na wystawie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama