Nowy numer 24/2021 Archiwum

Zapisy na rekolekcje "Jezus żyje"

W tym roku zamiast planowanych trzech turnusów odbędzie się tylko jeden. Będzie również możliwość udziału w rekolekcjach poprzez transmisję.

Tegoroczne rekolekcje "Jezus żyje" na Górze Świętej Anny odbędą się tylko w terminie od 11 do 18 lipca. Dwa pozostałe zostały odwołane. Turnus zostanie zorganizowany z zachowaniem przepisów związanych z warunkami epidemicznymi.

W tym roku tematem rekolekcji jest "Formacja uczniów", a wśród nauczających będą: dr hab. Aleksander Bańka, lider Centrum Duchowości Ruchu Światło–Życie Archidiecezji Katowickiej, odpowiedzialny za Tyskie Wieczory Uwielbienia, dr Piotr Gąsiorowski, przewodniczący zarządu Instytutu Przywództwa w Krakowie, koordynator krajowy EQUIP – by John C. Maxwell, oraz ks. Artur Sepioło, dyrektor Sekcji ds. Nowej Ewangelizacji gliwickiej kurii i diecezjalny koordynator ruchów, wspólnot i stowarzyszeń.

Uczestnicy będą mieli do wyboru poziomy fakultatywne: "Biblia Księgą Życia", który poprowadzi dr Magdalena Jóźwik, oraz "Wiara i sakramenty", który będzie prowadzić ks. dr Wojciech Maciążek, a propozycję dla małżeństw ma dr Piotr Wołochowicz. Będą też rekolekcyjne zajęcia dla dzieci i młodzieży. Planowane są spotkania z zaproszonymi gośćmi i panel dyskusyjny, który poprowadzi Marcin Jakimowicz, dziennikarz Gościa Niedzielnego.

Przygotowany zostanie również streaming z trzech (spośród czterech) poziomów proponowanych w tym roku na rekolekcjach, w zależności od liczby chętnych uczestników.

Szczegółowe informacje i zapisy na stronie internetowej: www.rekolekcje-jezuszyje.pl. Organizatorami rekolekcji są: Fundacja Inicjatywa Missio i Sekcja ds. Nowej Ewangelizacji Kurii Diecezji Gliwickiej.

O ubiegłorocznych rekolekcjach:

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama