Dla muzyków w Pławniowicach

Na jednodniowe spotkanie, zamiast rekolekcji, zapraszają duszpasterze muzyków kościelnych diecezji opolskiej i gliwickiej.

Dla muzyków w Pławniowicach   Ks. Piotr Kierpal zaprasza do Pławniowic. Karina Grytz-Jurkowska /Foto Gość

Z powodu wciąż jeszcze niepewnej sytuacji epidemicznej odwołane zostały wakacyjne rekolekcje dla muzyków kościelnych, zaplanowane na 30 czerwca - 2 lipca w Głębinowie.

Duszpasterze muzyków kościelnych obu diecezji - ks. Piotr Kierpal i ks. Adam Kozak - proponują jednak organistom, dyrygentom i kapelmistrzom przyjazd do Pławniowic.

- Nie chcę rezygnować z naszego spotkania, dlatego serdecznie zapraszam was wszystkich na całodniowy wakacyjny dzień skupienia, który odbędzie się 1 lipca (środa) w Ośrodku Edukacyjno-Formacyjnym Diecezji Gliwickiej w Pławniowicach - zachęca ks. Kierpal.

W programie: konferencja, adoracja Najświętszego Sakramentu, okazja do spowiedzi, Msza św., Różaniec i nabożeństwo, a także zwiedzanie pałacu i parku w Pławniowicach oraz wizyta w ludwisarni w pobliskim Taciszowie. Spotkanie rozpocznie się o godz. 9.30 przy kawie, a zakończy kolacją przy grillu. Odbywać się będzie, oczywiście, przy zachowaniu odpowiednich środków ochrony osobistej i dystansowania.

Ze względów organizacyjnych muzycy mogą zgłaszać się do 19 czerwca, pisząc na adres mailowy: kierpal@wp.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..