Nowy numer 39/2023 Archiwum

Gdy rano trudno wstać…

- To piosenka szczególnie dla tych, którzy czasem budzą się rano i stwierdzają: nie, lepiej nie wychodzę dziś z łóżka, to nie mój dzień - wyjaśnia autorka nowego singla "Ilekroć".

W sieci pojawił się najnowszy lyrics-video Gabrieli Blachy, gliwiczanki, wokalistki, skrzypaczki, kompozytorki, instruktorki gospel i autorki tekstów.

"Ilekroć" - Gabriela Blacha (Lyric Video)
Gabriela Blacha

- Pan Bóg cały czas do nas woła. Nigdy nie zapomnę sytuacji, gdy spacerowałam i szukałam rozwiązania problemu w swoich myślach. Było to w parku koło mojego kościoła. Nagle obróciłam się i drzwi kościoła były szeroko otwarte. Tak, ktoś mógł wychodzić z kościoła i po prostu ich nie zamknąć. Dla mnie jednak to była odpowiedź - zaproszenie na "pogawędkę". "Ilekroć" to piosenka szczególnie dla tych, którzy czasem budzą się rano i stwierdzają: nie, lepiej nie wychodzę dziś z łóżka, to nie mój dzień - mówi Gabriela Blacha.

- Dodatkowo w chwili obecnej nikt już nie jest pewny, jak rzeczywistość dookoła będzie wyglądać. Mam nadzieję, że dzięki treści, którą chcę przekazać, wielu słuchaczy zauważy, że pomimo tych zewnętrznych czynników warto jest działać, popatrzeć na to, co mamy wewnątrz i co nas napędza do działania. Dla Boga skarbem jest każdy z nas i to się nigdy nie zmienia - zauważa.

W nagraniu "Ilekroć" wzięli udział przyjaciele artystki: Radosław Pendziałek, Łukasz „Forest” Piechota, Crystal Quartet, Pieszka Bartek, natomiast ilustrację przygotowała Alicja Woźnikowska-Woźniak ze studia Dinksy.

W czasie, kiedy spędzamy więcej czasu razem, w domu, otoczeni bliskimi, szczególnie aktualna jest treść innego singla Gabriela Blachy "Chwileczka". To piosenka, za pośrednictwem której autorka chciała przypomnieć, że jesteśmy tu tylko na chwilę i że warto przeżyć ją z tymi, którzy są dla nas ważni. 

"Chwileczka" [VIDEO] - Gabriela Blacha
Gabriela Blacha

 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Quantcast