Nowy numer 08/2024 Archiwum

Akcja #wspieramDPSkombatant

W ten sposób mieszkańcy Bytomia dodają otuchy pracownikom i pensjonariuszom Domu Pomocy Społecznej "Kombatant", który od marca zmaga się z ogniskiem koronawirusa.

Celem akcji #wspieramDPSkombatant jest nie tylko pokazanie ciężkiej i ofiarnej pracy personelu ośrodka, ale też wyrażenie sprzeciwu wobec krzywdzących słów na temat ich pracy, jakie pojawiły się w sieci.

- Pracownicy DPS „Kombatant” codziennie sumiennie i z ogromnym poświęceniem wykonują swoje obowiązki. Mimo to, padli ofiarą zorganizowanego hejtu. Dlatego postanowiliśmy w symboliczny sposób, publikując w portalach społecznościowych słowa wsparcia, podziękować im za tę trudną pracę - mówią bytomscy radni, którzy zainicjowali akcję.

Na wyrazy uznania płynące od bytomian odpowiedział personel ośrodka - dzisiaj na fanpage'u DPS „Kombatant” pracownicy zamieścili zdjęcie z z napisem #DZIĘKUJEMY.

W Domu Pomocy Społecznej „Kombatant” zakażonych koronawirusem jest 52 pensjonariuszy ośrodka. W przypadku 68 pensjonariuszy wynik przeprowadzonego 15 kwietnia testu na obecność koronawirusa był negatywny.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy