Triduum i święta w domu? Pokażcie je na zdjęciach!

Czekamy na Wasze fotografie! Powstanie z nich panorama tego, jak przeżywamy Wielki Tydzień i świętujemy Wielkanoc w izolacji.

Liturgia przed telewizorem lub laptopem, modlitwa w rodzinnym gronie, skromny krzyż ze świeczkami na stole, Droga Krzyżowa w salonie, domowa święconka, świąteczne potrawy, a może lektura Pisma Świętego na balkonie lub po prostu widok z okna na opustoszałe ulice?

Chcemy zobaczyć, jak przeżywacie Triduum Paschalne i świętujecie Wielkanoc w Waszych domach! Przyślijcie nam zdjęcia, a my opublikujemy je w galerii, z której wyłoni się panorama tego, jak spędzamy ten podwójnie wyjątkowy czas.

Po początkowej i zupełnie naturalnej konsternacji, przed świętami zapewne każdy zdołał już wypracować własne sposoby praktyk religijnych w izolacji. Teraz jest okazja, by się nimi podzielić!

Jedną lub kilka fotografii przyślij na gliwice@gosc.pl - do wiadomości możesz dołączyć krótkie życzenia lub kilka słów otuchy i wsparcia dla innych w tym trudnym czasie.


Klauzula

Przesłanie materiałów jest równoznaczne z:

  • udzieleniem nieodpłatnej zgody na ich publikację na stronach internetowych, których właścicielem jest Instytut Gość Media,
  • oświadczeniem, że nadesłane treści są własnością nadsyłającego i nie naruszają praw osób trzecich - w tym autorskich praw majątkowych i przepisów dotyczących ochrony wizerunku.

Administratorem danych osobowych jest Instytut Gość Media z siedzibą w Katowicach (dalej „My”), dostępny pod adresem e-mail: sekretariat@igomedia.pl i nr tel.: (32) 251 18 07. Dane osobowe będą gromadzone na podstawie naszego uzasadnionego interesu prawnego tj. w celach związanych z komunikacją pomiędzy nami a Panią/Panem, przez okres niezbędny dla jej celów, a także na podstawie przepisów prawa: Ustawy prawo prasowe, w celu upublicznienia nadesłanych przez Panią/Pana materiałów w serwisach internetowych Instytutu Gość Media. W razie konieczności dane mogą być przekazane uprawnionym organom państwowym.

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Podanie danych jest konieczne ze względu na ww. cele.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..