Nowy numer 13/2020 Archiwum

Ich dom w Kościele

Nazwa „Młodzi na Progu” dobrze oddaje sytuację, bo to może ostatni moment na zaproszenie ich do środka, zanim odejdą na dobre. I pójdą w swoją stronę.

Rozmawiamy na trzy miesiące przed konferencją dla osób zaangażowanych w program „Młodzi na Progu” (MNP). Obecnie realizowany jest, w różnym zakresie, w 12 diecezjach. W niektórych jako jeden z oficjalnie obowiązujących programów, w innych na zasadzie zainteresowania poszczególnych parafii. Z programu korzystają księża w diecezji gliwickiej, gdzie powstał, a także w diecezjach tarnowskiej, bielsko-żywieckiej, warszawsko-praskiej, archidiecezjach częstochowskiej i katowickiej oraz pojedyncze parafie w archidiecezjach krakowskiej, łódzkiej i wrocławskiej a także w diecezjach zielonogórsko-gorzowskiej, radomskiej i rzeszowskiej.

Dostępne jest 6% treści. Chcesz więcej? Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama