Nowy numer 13/2020 Archiwum

Co w numerze? #8

W najnowszym Gościu Gliwickim piszemy o…

Bieżący numer otwiera relacja z Mszy św. w katedrze z okazji 85. urodzin biskupa Jana Wieczorka. - Diecezja jest mu niezwykle wdzięczna za zbudowanie wszystkich potrzebnych fundamentów dla jej istnienia i działania - powiedział o Jubilacie bp Jan Kopiec.

Piszemy też o Modlitwie za-kochanych w Gliwicach Sośnicy - spotkaniu w duchu Taizé, która odbyło się w przeddzień walentynek.

W tym numerze również relacja z Dnia Chorego na gliwickiej onkologii. Bp Jan Kopiec przypomniał, jak ważne jest to, żeby "wokół chorego człowieka stworzyć wspólnotę".

Modlitwa w pojedynkę, za pary i do pary, czyli o propozycjach na Wielki Post u jezuitów w Bytomiu.

Łabędy, dzielnica Gliwic, były kolejnym miejscem, gdzie uczczono pamięć ofiar stycznia 1945 roku w 75. rocznicę Tragedii Górnośląskiej.

Piszemy też o benefisie prof. Mariana Zembali, cichych środach w Muzeum Śląskim i nowych propozycjach edukacyjnych w Domu Pamięci Żydów Górnośląskich.

Nowy numer "Gościa Gliwickiego" na 23 lutego jest już dostępny w wydaniu papierowym i elektronicznym (pamiętaj o wybraniu dodatku gliwickiego).

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama