Fotograficy dla hospicjum

Zdjęcia Tomasza Sikory, Marcina Kydryńskiego, Janusza Gajosa… Trwa aukcja, z której dochód przeznaczony będzie na Hospicjum w Gliwicach.

To kolejna akcja wspierająca gliwickie hospicjum, jego bieżącą działalność oraz dalszą rozbudowę i modernizację placówki. Tym razem zaangażowali się fotograficy.

W Galerii na 6 przy ul. Matejki w Gliwicach otwarta została wystawa zdjęć, które autorzy przekazali na licytację. Wśród nich tacy uznani artyści, jak Tomasz Sikora, Wojciech Plewiński czy śląski fotografik Arkadiusz Gola. Znalazły się też zdjęcia aktora Janusza Gajosa, podróżnika Marcina Kydryńskiego czy siatkarza Piotra Gruszki, a także przez wiele lat współpracującego z naszą redakcją Romana Konzala.

Wszystkie prace można oglądać na stronie internetowej hospicjum. Tam też dostępne są informacje dotyczące licytacji. Aukcja będzie trwała do 27 grudnia do godziny 12.

Całkowity dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na rzecz Hospicjum Miłosierdzia Bożego w Gliwicach, wpłaty będą dokonywane bezpośrednio na jego konto.

Fotograficy dla hospicjum   Wernisaż wystawy w gliwickiej W Galerii na 6. Zdzisław Daniec
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..