Nowy numer 47/2019 Archiwum

80. urodziny bp. Gerarda Kusza

Jubilat przewodniczył dziękczynnej Mszy św. w swojej intencji, która została odprawiona w gliwickiej katedrze w niedzielę 20 października. Eucharystię koncelebrowali pozostali biskupi gliwiccy: Jan Kopiec, Andrzej Iwanecki i Jan Wieczorek.

– Przy okazji dojścia do 80. roku życia z pewnością nie tylko sam biskup Gerard, ale i każdy z nas doznaje pewnego przynaglenia, aby spojrzeć na swoje życie, które powinno mieć bardzo indywidualny kształt i gdzie powinniśmy umiejętnie doglądać, na ile byliśmy wierni temu, co w nas się rozpoczęło, co zakwitło i co przyniosło owoce.

Dostępne jest 28% treści. Chcesz więcej? Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama